Aktuality‎ > ‎

Dopis o možnosti budoucí výstavby

přidáno: 9. 1. 2011 8:34, autor: Jiri Barcal   [ aktualizováno 9. 1. 2011 8:53 ]

V těchto dnech je rozeslán dopis na majitele pozemků, které jsou v aktuálním územním plánu klasifikovány jako OB-A (čistě obytné). Týká se to pozemků na severní části osady (viz obrázek). Text dopisu je následující:

V Chuchli dne 7.11.2011

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás informovat, že na základě jednání s kompetentními úřady je v současné chvíli, na pozemcích v osadě Lahovská, reálná šance zahájit přestavbu chat či stavbu rodinného domu. Dle našich dosavadních poznatků je možné stavbu začít a dům postavit. Stavba nebude černou stavbou, ale prozatím nepůjde zkolaudovat.

Celá záležitost je urgentní, neboť na některých pozemcích po schválení nového územního plánu v roce 2012 již toto realizovat nepůjde. Pro další postup ve výše uvedené věci Vás prosíme o součinnost a zodpovězení obratem níže uvedených otázek:

  1. Máte zájem o přestavbu vaší chaty/stavbu RD?

  2. Víte o někom (právníkovi, znalci z oboru) kdo je schopen vyložit přesně naše možnosti ohledně stavby, územního plánu, platné legislativy ?

  3. Víte o někom, kdo navrhuje/projektuje dopravní obslužnost území?

  4. Víte o někom, či máte kontakt na člověka, který projektuje kanalizační sítě či má znalosti v tomto oboru?

Některé další informace najdete na internetových stránkách sdružení www.lahovska.info.

Předem děkujeme za zodpovězení našich otázek, nejlépe na náš e-mail sdruzeni@lahovska.info. Alternativně můžete odeslat dopis na adresu: Občanské sdružení Osada Lahovská, Velká Chuchle 176E, Praha 5, 159 00. Případně můžete dopis hodit sami do schránky sdružení, které se nachází na ulici Lahovská vedle trafostanice nebo volat Jiřímu Barcalovi na telefon 737200490.

Po jejich vyhodnocení uspořádáme společné setkání všech zájemců o stavbu RD za účelem společné koordinace dalšího postupu.

Za občanské sdružení Osada Lahovská děkujeme předem za odpověď

Marcela Treybalová, Jiří Barcal a Pavel Škarecký

Comments