Aktuality‎ > ‎

Opravy komunikací v osadě

přidáno: 15. 4. 2012 12:12, autor: Jiri Barcal

Na začátku dubna se provedly drobné opravy většiny komunikací v osadě drceným betonem. Tomu předcházelo naše upozornění na nevyhovující stav komunikací. Pan starosta Melichar se na opravách domluvil s firmou, která v tomto období provádí budování protipovodňových opatření na ulici Strakonická. 

Pracovníci této firmy provedli zasypání největších výmolů na asfaltových i štěrkových vozovkách a u krajnic. Toto řešení je samozřejmě dočasné a lze očekávat, že se bude muset opakovat. Jediným dlouhodobým řešením by bylo položené nového asfaltového koberce. To by bohužel vyžadovalo investici, která není v možnostech rozpočtu naší městské části. 

Jen pro představu uvádíme, že v Černošicích letos mj zadávali rekonstrukci cca 500m dlouhé komunikace, jejíž výchozí stav byl podobný asfaltovým vozovkám v osadě. Díky krizi ve stavebnictví se podařilo cenu rekonstrukce snížit z původního rozpočtu 8,5 mil. Kč na 7 mil. Kč. Více viz článek ve Zpravodaji (strana 1 a 4) města Černošic. V případě zájmu najdete další podrobnosti:

Comments