Aktuality‎ > ‎

Závěry z valné hromady z 9.11.2011

přidáno: 15. 1. 2012 13:03, autor: Jiri Barcal

Uzavřeli jsme hlasování členů sdružení pro valnou hromadu konanou 9.11.2011. Výsledky naleznete v tomto článku.

Na valné hromadě se diskutovalo o trase linky MHD, kterou plánuje po dokončení ulice Na Hvězdárně zavést k osadě Lahovská společnost ROPID. Ze zatím dostupných informací se zdá, že autobusová linka bude spojovat Chuchli, chuchelské a radotínské nádraží a stávající zastávku "Otěšínská" u řadovek. Z logiky věci se nabízí, aby autobus vedl buď spodem a konečné měl v Otěšínské a na kraji osady Lahovská. Druhá alternativní trasa, kterou údajně prosazuje ROPID, navrhuje, aby autobus projížděl osadou. Většina členů se shodla, že by preferovala první zmíněnou variantu. Tento názor budeme tlumočit zastupitelstvu Chuchle a při případných jednáních s ROPIDem, pokud k nim budeme přizváni.

Zbývající hlasování se týkala fungování sdružení. Členové potvrdili stávající složení výkonného výboru a odsouhlasili povinné roční členské příspěvky ve výši 200 Kč na člena.

Jste-li členem sdružení, uhraďte prosím příspěvky nejlépe na bankovní účet sdružení uvedený v kontaktních informacích o sdružení do 29. února 2012.

Comments